Motorjacht - 6 personen - 12.85 meter
Toevoegen aan favorietenMotorjacht
Dit jacht is een excellente keuze! Een gloednieuw Linssen Grand Sturdy met de nieuwste snufjes! Deze luxe boot staat garant voor een heerlijke vaarvakantie.
Dit jacht is royaal ingedeeld met twee gelijkwaardige hutten met elk een tweepersoonsbed en twee badkamers, twee douches en twee elektrische toiletten.
Daarnaast beschikt dit jacht over een royale 3e hut met twee éénpersoonsbedden en veel kastruimte
Het elegante exterieur is zeer herkenbaar door de rondom lopende kabelaring, wat dit jacht een echt maritiem karakter geeft.
Het interieur kenmerkt zich door een uitgekiende indeling gemaakt van kersenhout en luxe materialen zoals Corian bladen en leder in een lichte smaakvolle kleurstelling. Tegenover de keuken is een mooie eethoek (dinette) met veel lichtinval.
Aan boord van dit jacht is een Nespresso apparaat aanwezig. In de keuken is een 3-pits gaskookplaat en een bakoven.
De salon is zeer ruim en licht en biedt royaal plaats voor 6 personen. In de salon is een televisie met satellietontvangst.
Het achterdek is uitgevoerd in echt teakhout, wat deze boot een luxe nautische allure geeft.
Aan dek is ruim zitplaats op de vaste bank met fijne kussens en het achterdek is rondom de bank geheel afsluitbaar met een extra grote cabriotent. Bij de stuurstand is een warme lucht uitloop.
Deze cabrio is geheel weg te nemen bij zomers weer. Deze boot is uitgerust met een zeer uitgebreid navigatiepakket, o.a.:
- Marifoon
- Raymarin plotter
- Autopilot
- Radar
- AIS
- Stabilisatoren
Deze boot beschikt tevens over een airco systeem. De televisie is uitgerust met een Raymarine satellietontvanger.
Het jacht is uitgevoerd me zowel een boeg- als hekschroef. Deze boot wordt uitsluitend verhuurd aan ervaren schippers (minimaal 3 jaar vaarervaring op gelijkwaardige jachten).
Plaats
Sneek , Friesland
Specificaties
- ID: 1494
- Personen: 2-6
- Lengte: 12.85 m.
- Breedte: 4.30 m.
- Doorvaarthoogte: 3.80 m.
- Diepgang: 1.20 m.
- Bouwjaar: 2021
- Motor: Volvo D3 150 PK
- Tankinhoud: 820 l.
- Watertank: 440 l.
- Twee badkamers
- Twee douches
- Twee elektrische toiletten
- Nespresso apparaat
- 3-pits gaskookplaat
- Bakoven
- Marifoon
- Raymarin plotter
- Autopilot
- Radar
- AIS
- Stabilisatoren
- Airco systeem
- Televisie
- Boeg- en hekschroef
- Minimaal 3 jaar ervaring
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Data en prijzen motorjacht
-
vr 16-04-2021 - ma 19-04-2021Weekend € 1880,00 Reserveren
-
ma 19-04-2021 - vr 23-04-2021Midweek € 1880,00 Reserveren
-
ma 26-04-2021 - vr 30-04-2021Midweek € 1880,00 Reserveren
-
ma 17-05-2021 - ma 24-05-2021Week € 3350,00 Reserveren
-
ma 24-05-2021 - ma 31-05-2021Week € 3350,00 Reserveren